צרו קשר

  הזינו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם

  בחר קובץ


  5 טיפים לתרגום נכון מעברית לאנגלית

  צריכים לתרגם מסמך או מאמר מעברית לאנגלית? להלן מספר טיפים אש יסייעו לכם לעשות את זה נכון:

  1.
  שימוש בתוכנות ייעודיות

  ברחבי הרשת תוכלו למצוא מספר לא מבוטל שת תוכנות ואפליקציות תרגום מעברית לאנגלית. גם אם אתם פחות או יותר שולטים בשפה האנגלית, השימוש בתוכנות הללו יסייע לכם לתרגם מילים מורכבות יותר כמו גם לבדוק את עצמכם ולוודא שתרגמתם בצורה נכונה.

  2.
  מעבר ועריכה של התרגום
  גם אם בחרתם להשתמש בתוכנות או באפליקציות הנחשבות לאמינות בתחום של תרגום מעברית לאנגלית, קיימת חשיבות גבוהה שתעברו על התרגום ותבצעו עריכה כמו גם את השינויים הנדרשים.
  יש לקחת בחשבון שאם בחרתם להשתמש באותן אפליקציות לצורך תרגום של משפטים שלמים או פסקאות, מאוד יכול להיות שתגלו טעויות לשוניות כמו גם מילים אשר לא תורגמו בצורה הנכונה.

  3.
  פנייה למתרגמים מקצועיים
  הדרך הטובה ביותר להבטיח תרגום מעברית לאנגלית נכון, היא פשוט לפנות למתרגמים מקצועיים אשר מבצעים את שירותי תרגום לפרנסתם. בעת בחירת המתרגמים, כדאי לוודא את הניסיון שלהם בתחום ואת מידת השליטה שלהם בשפה האנגלית – האם האנגלית היא שפת אם שלהם?

  4.
  קבלת סיוע מחבר
  אם יש לכם חבר/ה או בן /בת משפחה שהינם דוברי אנגלית ברמה טובה, תוכלו כמובן, להיעזר בהם לצורך ביצוע התרגום – בין אם לביצוע התרגום עצמו ובין אם בכדי לערוך אתכם ולוודא שאתם ביצעתם את התרגום בצורה הנכונה.

  5.
  תרגום בשלבים

  אם בכל זאת החלטתם לבצע את התרגום באופן עצמאי, כדאי לבצע את התרגום בשלבים – בתחילה לתרגם את הדברים שאתם בטוחים בהם, לאחר מכן, לברר לגבי התרגום של המילים הקשות יותר והשלב הסופי יהיה כמובן לעבור על התרגום ולוודא שלא טעיתם (מומלץ לעבור על התרגום מספר פעמים)

   

  חברת תרגום

  לקבלת הצעת מחיר

  ניסיון של 30 שנה בתרגום, כתיבה וייעוץ לשוני!
  התקשרו: 03-6349657
  או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  לקוחות יקרים,

  אנו מחזקים ומחבקים את חיילי צה”ל, כוחות הביטחון ותושבי ישראל.

  בימים קשים אלו אנו עושים את מירב המאמצים על מנת לסייע ולהעניק את השירות הטוב ביותר עבורכם.

  שנדע ימים שקטים ובטוחים.
  ביחד ננצח!