צרו קשר

  הזינו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם

  בחר קובץ


  תרגום מאנגלית לעברית באופן מקצועי

  תרגום של מסמכים או מאמרים שונים מעברית לאנגלית זה לא עניין פשוט. גם אם אתם מחשיבים את עצמכם כשולטים בשפה האנגלית, עדיין, קיים סיכוי שבהליך התרגום תגלו שיש מילים רבות שאתם לא יודעים לתרגם או שתגלו שאתם לא מצליחים לדייק בזמנים או בנושאים אחרים.
  מעבר לכך, בכדי לתרגם מסמכים, קיימת חשיבות גבוהה להבין בתחום בו עוסק המסמך – לדוגמא, אם מדובר במסמך מעולם עריכת הדין, יש צורך להכיר מושגים משפטיים באנגלית וזאת על מנת לתרגם את אותם המסמכים בצורה מדויקת.
  החדשות הטובות הן שגם אם הסתבכתם עם תרגום מאנגלית לעברית באופן עצמאי, תמיד תוכלו לפנות למתרגמים מקצועיים על מנת שאלו יבצעו את התרגום בעבורכם.

  פנייה לחברות תרגום או מתרגמים מקצועיים


  ישנן חברות רבות אשר מציעות שירותי תרגום מאנגלית לעברית, כמו גם מתרגמים עצמאיים המציעים את אותו השירות בדיוק.
  בכדי לוודא שאתם אכן עושים את הבחירה הנכונה במתרגמים מאנגלית לעברית שהינם מקצועיים, חשוב שתוודאו בשלב הראשון את מידת השליטה וההיכרות של המתרגמים עם השפה – כשההעדפה תהיה כמובן למתרגמים שהינם דוברי אנגלית כשפת אם.
  מעבר לכך, חשוב לוודא שהמתרגמים הנבחרים הינם בעלי ניסיון או ידע מקצועי הן בסוג המסמכים או המאמרים אותם אתם רוצים לתרגם – לדוגמא, עבודות אקדמאיות והן בנושא המאמר, לדוגמא, פסיכולוגיה – שימת דגש על מלוא הפרמטרים הללו תבטיח תרגום מקצועי ולא חובבני.

  אפשר להיות שקטים


  אם השכלתם לבחור בצורה נבונה את החברה אשר תעניק עבורם שירותי תרגום מאנגלית לעברית וזאת, תוך שימת דגש על כל הפרמטרים אשר יבטיחו תרגום איכותי ונאמן למקור, תוכלו להיות שקטים בידיעה שהתרגום יספק מענה על כל הדרישות או הצרכים שלכם ממנו.

  תרגום מקצועי

  לקבלת הצעת מחיר

  ניסיון של 30 שנה בתרגום, כתיבה וייעוץ לשוני!
  התקשרו: 03-6349657
  או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  לקוחות יקרים,

  אנו מחזקים ומחבקים את חיילי צה”ל, כוחות הביטחון ותושבי ישראל.

  בימים קשים אלו אנו עושים את מירב המאמצים על מנת לסייע ולהעניק את השירות הטוב ביותר עבורכם.

  שנדע ימים שקטים ובטוחים.
  ביחד ננצח!