צרו קשר

  הזינו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם

  בחר קובץ


  תרגום בספרדית

  רבים לא מודעים לכך, אך ספרדית היא אחת השפות המדוברות ביותר בעולם – הן מבחינת אלו אשר עבורם הספרדית היא שפת אם, והן מבחינת דוברי הספרדית בכלל. גם בישראל ישנם לא מעט דוברים של השפה, ולרבים מהם היא אף משמשת כשפת אם – עולים מארגנטינה, מברזיל ומשאר מדינות דרום אמריקה.
  מהסיבות הללו תרגום בספרדית נחשב, גם בישראל, לתרגום מבוקש מאוד. רבים מעוניינים לתרגם מסמכים שונים, טקסטים וחומרים שצברו, בין אם כאלו הקשורים בארץ מולדתם ובין אם כאלו אשר מעוניינים לפנות לקהלים דוברי ספרדית מסביב לעולם.

  תרגום בספרדית הוא משימה שדורשת ידע ורקע בשפה. אמנם לספרדית מכנה משותף גדול מאוד עם השפה האנגלית – מה שלכאורה אמור היה להפוך את התרגום לפשוט יותר – אך יש לזכור שהשפה אינה מושפעת רק מהאנגלית ומהלטינית הקדומה, אלא גם מהערבית, שנוכחת בה בצורה משמעותית. מילים רבות בערבית נותרו שגורות בפי דוברי הספרדית עד היום, מאז הכיבוש המוסלמי באזור, שהתרחש במאה השמינית לספירה.
  אך זהו לא האתגר היחיד שאתו צריך להתמודד המתרגם. אתגר אחר, אולי גדול עוד יותר, הוא בהבחנה בין הניבים הספרדיים השונים – ובעיקר בין שניים מרכזיים: הניב הספרדי-אירופי, והניב הספרדי-דרום אמריקאי. מתרגם מנוסה בספרדית ידע להבין בין הניבים, ולא פחות חשוב מזה – להתאים את התרגום לניב הנכון.

  צוות המתרגמים של חברת anyTEXT הוא צוות מיומן שמבצע דרך קבע תרגומים בספרדית – מעברית לספרדית ומספרדית לעברית. המתרגמים שלנו מודעים היטב לכל האתגרים העומדים בפניהם לקראת ‘טיפול’ בטקסט אשר דורש תרגום בספרדית, ובסופו של תהליך הם ינפיקו עבורכם תרגום ברמה הגבוהה ביותר, שעומד בכל סטנדרט בינלאומי.

   

  שירותי תרגום מקצועי,תרגום באיטלקית,תרגום באמרית,תרגום בגרמנית,תרגום בסינית,תרגום בספרדית

  לקבלת הצעת מחיר

  ניסיון של 30 שנה בתרגום, כתיבה וייעוץ לשוני!
  התקשרו: 03-6349657
  או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  לקוחות יקרים,

  אנו מחזקים ומחבקים את חיילי צה”ל, כוחות הביטחון ותושבי ישראל.

  בימים קשים אלו אנו עושים את מירב המאמצים על מנת לסייע ולהעניק את השירות הטוב ביותר עבורכם.

  שנדע ימים שקטים ובטוחים.
  ביחד ננצח!