צרו קשר

  הזינו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם

  בחר קובץ


  תרגום בסינית

  1.3 מיליארד בני אדם חיים בסין. כמות מדהימה, בלתי נתפסת, של תושבים, שמדברים רובם ככולם סינית – שפה אסיאתית קלאסית, שונה כל כך מהשפה העברית המוכרת לנו. בעידן ‘הכפר הגלובלי’, שבו כולם יוצרים קשר עם כולם וכולם מכירים את כולם, תרגום בסינית הוא לא דבר נדיר ושכיח, גם כאן בישראל. מעצמה גדולה כל כך יוצרת סביבה באופן טבעי פעילות רבה, גם בקו בייג’ינג-ירושלים, ולכן לא מפתיע שרבים מחפשים כיום תרגום מסינית לעברית ומעברית לסינית ברמה גבוהה.

  אמנם הכתב הסיני הוא כתב אחיד ומגובש, אך בזה מסתיימת למעשה האחידות בכל הנוגע לדוברי הסינית בעולם: השפה הסינית כוללת יותר מ-50 ניבים ודיאלקטים שונים, שאמנם מאוגדים כולם תחת אותה משפחה, אך עשויים להישמע אחרת לחלוטין אחד מהשני, ואף לכלול הבדלים דקדוקיים רבים, עד שלעתים לשומע מן הצד הם יישמעו כשפות שונות לגמרי.

  זהו בעצם האתגר הגדול ביותר של המתרגם בסינית: עליו להבין באיזה ניב או באיזה דיאלקט נכתב הטקסט שאותו עליו לתרגם לעברית (ולהיפך – עליו לדעת מהו הניב או הדיאלקט שאליו יש לתרגם את הטקסט הכתוב בעברית), וכמובן לשלוט באותו ניב בצורה מושלמת, כדי לא ‘לפספס’ אף לא במעט את המסר שמועבר בו.

  כיום התרגום בסינית נחשב מבוקש מאוד בישראל, וזאת בעיקר משום הקשר העסקי המתעצם בין ישראל לסין. עוד ועוד אנשי עסקים בוחרים לקיים קשרים עם חברות וארגונים מסין ואף להשתקע שם ולבנות את חייהם העסקיים במדינה האסיאתית. במצבים רבים הם יזדקקו, באופן טבעי, לשירותי תרגום מקצועיים.

  חברת anyTEXT היא חברה מנוסה בתרגום בסינית, הן מסינית לעברית והן מעברית לסינית. בשל הביקוש הרב לשירות זה בקהילייה העסקית בישראל, צברה החברה לאורך השנים ניסיון גם בתרגום בסינית למטרה ספציפית זו, מה שמהווה יתרון עצום מבחינת אנשי עסקים רבים.

   

  שירותי תרגום מקצועי,תרגום באיטלקית,תרגום באמרית,תרגום בגרמנית,תרגום בסינית

  לקבלת הצעת מחיר

  ניסיון של 30 שנה בתרגום, כתיבה וייעוץ לשוני!
  התקשרו: 03-6349657
  או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  לקוחות יקרים,

  אנו מחזקים ומחבקים את חיילי צה”ל, כוחות הביטחון ותושבי ישראל.

  בימים קשים אלו אנו עושים את מירב המאמצים על מנת לסייע ולהעניק את השירות הטוב ביותר עבורכם.

  שנדע ימים שקטים ובטוחים.
  ביחד ננצח!