צרו קשר

  הזינו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם

  בחר קובץ


  קצת על השפה הצרפתית

  השפה הצרפתית היא שפה שמדוברת בהרבה יותר מדינות מכפי שהיינו יכולים לחשוב מעבר לצרפת. למעשה כ 220 מיליון איש ברחבי העולם מדברים צרפתית מדי יום ביום, מתוכם כ 75 מיליון דוברים אותה ברמה של שפת אם, במדינות כדוגמת צרפת, קנדה, שוויץ, בלגיה, לוקסמבורג, מרוקו, תוניסיה, חוף השנהב, האיטי, צ’אד, מלי, מדגסקר ועוד. הצרפתית היא שפה המבוססת על האלפבית הלטיני וכוללת 26 אותיות עם סימוני עיצורים רבים המייחדים אותה משפות לטיניות נוספות, מערכת פעלים עצמאית, זמנים מורכבים ועוד.
  צרפתית – שפת האהבה
  אחד המאפיינים המתקשרים בצורה הברורה ביותר לשפה הצרפתית הוא צורת הביטוי הרומנטית שלה, שאצל רבים מאיתנו מתקשרת ישירות לעולם האהבה. לא ברור האם הסיבה לכך נעוצה בתדמית הצרפתית הרומנטית, בצלילי ההיגוי של השפה או בשילוב כלשהו ביניהם. אם אתם מעוניינים ללמוד את השפה הצרפתית, אתם רוצים לבחון מספר טכניקות לימוד הכל מקריאת ספרים ועיתונים בצרפתית, דרך צפייה בסרטים בצרפתית וכלה בלימודים מסודרים במרכז מתאים ללימודי השפה הצרפתית.

  טכניקות לימוד צרפתית

  לימוד שפה זרה הוא תהליך שכל אחד מתחבר אליו מכיוון אחר, ועבור אדם אחד הדרך המהירה והקלה ביותר ללמוד שפה זרה יכולה להתבסס על האזנה לשפה המדוברת, כשעבור אחרים יש צורך בלימוד שיטתי ומסודר עם ספרי לימוד, מתודולוגיית לימוד ומסגרת לימוד מסודרת. צרפתית היא שפה קשה ללימוד הן בגלל צורת ההגייה שלה, והן בגלל שמרביתנו מגיעים אליה ללא כל חשיפה משמעותית קודמת אליה, ולכן חשוב לבדוק מה היא הדרך המתאימה ביותר ללימוד השפה הצרפתית באופן אינדיבידואלי.

  לחשוב את השפה, ולא רק לדבר אותה

  אחת הדרכים הטובות ביותר ללמוד שפה זרה כדוגמת צרפתית היא לשמור על חשיפה קבועה לשפה באופן יום יומי, ואפילו ניסיון לדבר אותה באופן יום יומי אפילו למשך זמן קצר. כדי ללמוד שפה מדוברת, צריך גם לחשוב באותה שפה, כך שגם קריאה יום יומית של השפה לא תוכל לסייע לכם כמו מספר משפטים שתגידו לעצמכם, או תחליפו עם דובר צרפתית אחר באופן יום יומי רק לשם הלימוד עצמו.

   

  צרפתית

  לקבלת הצעת מחיר

  ניסיון של 30 שנה בתרגום, כתיבה וייעוץ לשוני!
  התקשרו: 03-6349657
  או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  לקוחות יקרים,

  אנו מחזקים ומחבקים את חיילי צה”ל, כוחות הביטחון ותושבי ישראל.

  בימים קשים אלו אנו עושים את מירב המאמצים על מנת לסייע ולהעניק את השירות הטוב ביותר עבורכם.

  שנדע ימים שקטים ובטוחים.
  ביחד ננצח!