צרו קשר

  הזינו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם

  בחר קובץ


  חשיבות אמינות של שירותי תרגום

  תרגום הוא הדרך להבקיע את חומות השפה, לייבא אליה תכנים משפה אחרת או להפיץ את התכנים משפת המקור לשפות אחרות. בעזרת התרגום ניתן להשיג קהלים גדולים יותר,  ולהפיץ את הרעיונות הלאה. ישנם סוגים רבים של תרגום, תרגום מאמרים ועבודות אקדמי, תרגום טקסטים מדעיים, תרגום תכנים משפטיים, פיננסיים, תרגון אתרים, תרגום ספרות ועוד, לכול תרגום כזה נדרש מומחה המכיר הן את שתי השפות- שפת המקור ממנה מתורגמים התכנים, ושפת היעד אליה מתרגמים את התכנים, וגם ידע ושליטה בטרמינולוגיה של הנושא עצמו שבו נכתבו התכנים. לכן מתרגם בעל ידע בשתי השפות בלבד אינו מספק לתרגום מסמך משפטי עם הוא חסר ידע בהבנת החוק בשתי השפות. שירותי תרגום מציעים מתרגמים בעלי ניסיון מוכח גם בשפות וגם בשדה, ומחויבות לאיכות התרגום.

  כיצד לבחור מתרגם איכותי

  אמרנו קודם שיש להקפיד על ניסיונו של המתרגם בתחום, ואם פונים אל חברת שירותי תרגום אמינה הרי שהיא כבר עושה עבורנו את התאמת המתרגם המתאים לצריכנו. היום ניתן לקבל תרגום מהר מאי פעם ובאיכויות גבוהות ובמגוון מאד גדול של נושאים, וזה כמובן מתבקש בעצם הפיכת העולם למקושר יותר ומהיר יותר. אם אתם בוחרים בשירותי תרגום של מתרגם עצמאי, אנו ממליצים לברר על ניסיונו ואיכות תרגומיו ברשת, ולבקש ממנו לראות דוגמאות תרגום קודמות על מנת להקטין את הסיכון לתרגום לא איכותי.

  שירותי תרגום מקצועי,אמינות של שירותי תרגום

  חשיבות תרגום מדויק

  תרגום היא לא פעולת המרה מדויקת משפה לשפה, דרושה הבנת שתי השפות על מנת למצוא משפה לשפה את המקבילה הטובה ביותר, ודרוש ידע, ניסיון ורגש על מנת להצליח בכך, משום כך תוכנות כמו גוגל טרנסלייט עדיין לא יכולות להציע תחליף למתרגם אנושי מנוסה. תרגום איכותי פותח דלתות בארצות אחרות, ואלו יכולות להיות דלתות עסקיות, או אקדמיות ועוד. לכן חשוב להדגיש שוב ושוב לא לזלזל באיכות התרגום, ולבחור בקפדניים ובפרפקציוניסטים ביותר לביצועו. רק כך תוכלו להבטיח לעצמכם מתאם בין המקור לתוצאה, כך שאתם תבינו מסמך מתורגם לעיקריו ופרטיו, ואחרים בארצצות אחרות יוכלו להבין את כוונתכם כאילו אתם בני שפתם. שירותי תרגום טובים יוכלו להבטיח לכם זאת.

  לקבלת הצעת מחיר

  ניסיון של 30 שנה בתרגום, כתיבה וייעוץ לשוני!
  התקשרו: 03-6349657
  או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  לקוחות יקרים,

  אנו מחזקים ומחבקים את חיילי צה”ל, כוחות הביטחון ותושבי ישראל.

  בימים קשים אלו אנו עושים את מירב המאמצים על מנת לסייע ולהעניק את השירות הטוב ביותר עבורכם.

  שנדע ימים שקטים ובטוחים.
  ביחד ננצח!